Wydarzenia
- Strona główna
- -
- Przedszkole Grzegorzowice
- -
- Wydarzenia
Projekt "Akademia Bezpiecznego Puchatka"
- 18.05.2026 15:37
- Projekt "Akademia Bezpiecznego Puchatka" - zadanie 4 „Puk puk do drzwi”, 5 „Apteczka – ważna rzecz!”, 6 - „Zapinamy pasy w samochodzie” 13.05.2026 r.
W dniu 13.05.2026 r. odbyły się następne zajęcia z programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka. W ramach tematów Jesteśmy bezpieczni w domu i na drodze zrealizowaliśmy zadanie 4 „Puk puk do drzwi” , zadanie 5 „Apteczka – ważna rzecz!” oraz zadanie 6 „Zapinamy pasy w samochodzie”. Dzieci zobaczyły film edukacyjny o bezpieczeństwie, zobaczyły zawartość apteczki przedszkolnej. Zademonstrowana została pierwsza pomoc w razie wypadku na rowerze. Przedszkolaki również bawili się w samochody, zapinanie pasów oraz jazdę slalomem. Utrwalili sobie że nie wolno pod żadnym warunkiem nikomu otwierać drzwi. Na koniec pokolorowały obrazek przygotowany przez Puchatka.
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły