Wydarzenia
- Strona główna
- -
- Przedszkole Grzegorzowice
- -
- Wydarzenia
Wycieczka do Raciborza
- 12.06.2026 07:18
- Wycieczka do Raciborza - kino i SOWA 09.06.2026 r.
W dniu 2.06.2026 r. pojechaliśmy na wycieczkę do Raciborza. Odwiedziliśmy Centrum edukacji „SOWA” oraz pojechaliśmy na bajkę Tom i Jerry do Kina Bałtyk.
W Majsterni dzieci uczestniczyły w zajęciach „Poznaj świat przez dotyk”, później przeszliśmy do „Sfery Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” gdzie dzieci mogły swobodnie uczyć się poprzez eksperymenty na róznych eksponatach.
Następnie pojechaliśmy do Kina Bałtyk na bajkę: „Tom i Jerry”. Niektóre przedszkolaki po raz pierwszy były w kinie i obejrzenie filmu na wielkim ekranie było ogromnym przeżyciem. Wycieczka była bardzo udana.
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły