Wydarzenia
- Strona główna
- -
- Przedszkole Grzegorzowice
- -
- Wydarzenia
Wycieczka do Zoo Opole
- 18.06.2026 13:34
- Wycieczka do Zoo Opole 15.06.2026 r.
W poniedziałek 15.06.2026 r. byliśmy na super wycieczce w ZOO Opolu. ZOO to cudowne miejsce. Przedszkolaki mogły zobaczyć wiele zwierzątek egzotycznych tj.: żyrafy, zebry, hipopotamy, krokodyle, goryle, szympansy, pająki, foki, płaszczki, rekiny oraz wiele, wiele innych. Dzieci z ogromną ciekawością podchodziły do następnych klatek zobaczyć jakie będzie czekało na nie zwierzątko. Na koniec przedszkolaki zjadły pyszny obiadek w restauracji. Niestety deszczyk nas trochę moczył, dlatego musieliśmy pojechać do przedszkola. Ale wycieczka była bardzo udana.
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły